ÖZELLİKLER

İşGörüş’ün CV yönetim ve video özelliklerini kullanarak işe alım süreçlerinizi kayıt altına alabilir, daha çok kişi ile görüşebilir ve daha doğru kararlar alabilirsiniz. Sistemdeki temel modüller her aşamada süreçlerinize destek olacak şekilde tasarlanmıştır:

 1. CV ve Pozisyon Takibi: Birçok kaynaktan size ulaşan CV’yi tek bir yerde pozisyon bazında takip ederek başvuruları daha etkin şekilde değerlendirebilir, filtreleyebilir, puanlayabilirsiniz.
   incele…
 2. Videolu Soru Formları: Başvurular arasında ilk elemeyi yaparak belirlediğiniz kişilere yazılı sorularınızı bir defada tüm adaylara sistem aracılığı ile iletebilirsiniz. Adaylar webcam’lerini kullanarak cevaplarını videolu kaydetsinler, siz dilediğiniz zaman izleyerek değerdirin. Bu yöntemle, telefonla bilgi almak veya karşılıklı görüşmeye kıyasla çok daha fazla sayıda kişiyi istediğiniz zaman istediğiniz yerde değerlendirebilirsiniz.
   incele…
 3. Sanal Video Mülakat: Önceki aşamalarda belirlediğiniz adaylar ile dilediğiniz saatte canlı video mülakat yaparak sorularınızı sözlü iletin. Notlarınızı ve puanlarınızı hem görüşme sırasında hem de sonrasında kayıtları izlerken yazabilirsiniz. Diğer şehirlerdeki adaylara çok daha ekonomik ulaşın. Aynı şehirdeki adaylar trafik uğraşmasın, diğer işlerin aksatmak zorunda kalmasın.
   incele…
 4. Mülakatların kaydı: Karşılıklı görüşmeye çağırdığınız adaylarla yaptığınız mülakatlarınızı kaydedin. Mülakat sırasında veya sonrasında siz ve diğer yetkililer kayıtları izleyip değerlendirme notlarını girebilirler.
   incele…